Krajevne skupnosti

 

Za vse dodatne informacije glede delovanja posameznih krajevnih skupnosti lahko pokličete v Službo za krajevne skupnosti Judito Tkalec 04/2373-113 oz. pišete na e-naslov judita.tkalec@kranj.si

 

Naziv KS

Ime in priimek

predsednice/ka

Sveta KS

Sedež:

Kontakt:

Uradne ure:

BESNICA

 

PRIMOŽ BAVDEK

Na Hribu 7
4201 Zgornja Besnica

041 507 839

po predhodnem telefonskem dogovoru

BITNJE

 

TOMAŽ OGRIS

Zgornje Bitnje 33
4209 Žabnica

041 759 104

na tel. dosegljivi vsak delavnik od 16. do 19. ure in v sobotah od 9. do 12. ure

BRITOF

 

FRANC GLOBOČNIK

Britof 316

4000 Kranj

 

 

BRATOV SMUK

 

TINA ŽALEC CENTA

Likozarjeva ulica 29

4000 KRANJ

040 870 352

 

CENTER

 

dr. ALEKSANDER PAVŠLAR

Tomšičeva 21
4000 KRANJ

04 20 22 141

vsak torek in četrtek od 15:30 do 16:30

ČIRČE

 

FRANC FAJFAR

Smledniška cesta 136 4000 Kranj

04 233 50 29

torek

od 18. do 19. ure

GOLNIK

 

GAŠPER SREČNIK

Golnik 63

4204 Golnik

 

 

GORENJA SAVA

 

JANKO HVASTI

Savska loka 6

4000 Kranj

 

 

GORIČE

 

MLADEN DUBRAVICA

Goriče 21

4204 Golnik

04 256 10 61

prvi torek v mesecu od 18. do 19. ure

HRASTJE

 

IGOR PEČEK

Hrastje 209

4000 Kranj

 

 

HUJE

 

SONJA MAŠIĆ

Cesta 1. maja 5

4000 Kranj

 04/235 99 19

 vsako sredo od 9. do 11.30 in 14. do 17. ure

JOŠT

 

JANEZ RAKOVEC

Pševo 3

4000 Kranj

 

 

KOKRICA

MILAN KLEMENČIČ

Cesta na Brdo 30

4000 Kranj

04 204 52 12

vsak ponedeljek od 18. do 20. ure

MAVČIČE

 

ALOJZIJ JEŠE

Mavčiče 102

4211 Mavčiče

 

 

OREHEK-DRULOVKA

 

MARJAN FAJFAR

Zasavska cesta 53a

4000 Kranj

041 604 416

 

PLANINA

 

JANEZ KOVAČIČ

Cesta 1. maja 5

4000 Kranj

 04/235 99 19

vsako sredo od 9. do 11.30 in 14. do 17. ure

PODBLICA

 

IGOR POGAČNIK

Podblica 2,

4201 Zgornja Besnica

kspodblica@gmail.com

 

PRIMSKOVO

 

IGNAC VIDMAR 

Jezerska cesta 41
4000 Kranj

04 204 20 02

vsako sredo od 15. do 18. ure v pisarni KS

PREDOSLJE

 

GAŠPER ŽBOGAR

Predoslje 34

4000 Kranj

04 204 20 97

 

STRAŽIŠČE

 

JURE ŠPRAJC

Škofjeloška cesta 18, 4000 Kranj

04 231 12 31

vsak torek in četrtek od 11.00 do 12.00 in vsako sredo od 17.00 do 18.00

STRUŽEVO

 

TOMAŽ SAJOVIC

Struževo 14j,

4000 Kranj

 

 

TENETIŠE

 

ANTON DRAKSLAR

Tenetiše 80

4204 Golnik

 

 

TRSTENIK

 

LIDIJA

URANIČ

Trstenik 8a

4204 Golnik

031 357 076

vsak prvi četrtek v mesecu od 18. do 19. ure

VODOVODNI

STOLP

NADA MIHAJLOVIĆ

 

Begunjska ulica 10

4000 Kranj

04 236 52 82

torek, od 8. do 10. ure in ob četrtkih, od 16. do 18. ure.

ZLATO POLJE

 

MARKO

PETRIĆ

UL. Franca Rozmana Staneta 13
4000 Kranj

04 20 11 972

vsak prvi torek od 17. do 18.00

ŽABNICA

 

MATJAŽ CIMERMAN

Žabnica 34

4209 Žabnica

 031 615 960