Stanovanjska komisija

Predsednik: mag. Branko Grims
Podpredsednica:
Ana Štromajer
Člani:
mag. Barbara Gunčar, Sonja Mašić, Barbara Trelc

Delovno področje Stanovanjske komisije obsega naloge v zvezi s:

  • stanovanjskim programom,
  • najemninami za stanovanja,
  • stanovanjskimi krediti,
  • gospodarjenjem s poslovnimi prostori,
  • pridobivanjem, razpolaganjem in urejanjem stanovanj in poslovnih prostorov.


5. redna seja 17.6.2019

 

4. redna seja 20.5.2019

 

3. redna seja 15.4.2019

 

2. redna seja 18.3.2019

 

1. redna seja 11.2.2019